 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
„Орбител” отбеляза с парти финализиране на сделката с „Мадяр Телеком”
|
С парти в клуб „Червило” снощи телекомуникационната компания „Орбител” отпразнува финализирането на сделката с „Мадяр Телеком”. Чрез придобиването от унгарския телеком родната компания вече е част от „Дойче телеком”, най-голямата телеком-група в Европа. На коктейла дойдоха много приятели и клиенти, на които Николай Горчинов, изпълнителен директор на „Орбител”, благодари за сърудничеството през годините. Специално от Унгария на празника дойдоха Балаж Аблонц, директор „Продажби ключови партньори” в „Мадяр Телеком” и член на борда на „Орбител” и Томаш Морвай, председател на борда на директорите на „Орбител”. 26.04.2006 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|