Събития
Маратон по четене организираха в Нов български университет
|
Студенти от департамент "Нова българистика" на Нов български университет се включиха днес в маратон по четене. Той е под надслов "Студентите четат" и е включен в програмата "Четяща България", която е под патронажа на г-жа Зорка Първанова. Студентите четоха последователно от "Записки по българските въстания", стихове на Христо Ботев, фрагменти от "Любовникът" на Маргьорит Дюрас и др. 19.04.2006 |
|
Share |
|