Интернет фотографска агенция BG | EN
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Дунав връчи четири подранили коледни подаръка на Левски
Левски победи с 4:0 Дунав в Русе в мач от 18-ия кръг на Първа лига. Халфът Васил Панайотов вкара своите първи попадения за тима от "Герена", след две детински грешки в защитата на дунавци. В 46-та минута вратарят на домакините Антонов боксира топката към отстоящия само на 2 метра от него Мапуку, който просто я насочи с глава към празната врата. Четвърти подранил коледен подарък последва в 78-та минута, когато подаване по земя на Мапуку намери напълно необезпокояван в малката пеналтерия Серджиу Буш. На метри от голлинията румънецът имаше цялото време на света да спре топката и с второ докосване да я прати в мрежата.