Събития
Знаменитият барабанист Питър Ърскин свири с Милчо Левиев и Йотис Киротцоглу
|
Супертриото Питър Ърскин, Милчо Левиев и Йотис Киротцоглу свириха на джаз феста София Джаз Пик 2006 вчера в зала „България”. Барабанистът Питър Ърскин, пианистът и композитор Милчо Левиев и гръцкият басист Йотис Киротцоглу изпълниха авторски композиции на Ърскин и Левиев, както и на традиционна гръцка и българска музика. За радост на джаз феновете в концерта взе участие и гръцката вокалистка Вики Алмазиду. 02.04.2006 |
|
Share |
|