Официално честване на Деня на Тракия във Военния клуб
Снощи в Централния военен клуб в столицата ансамбъл "Китна Тракия", ансамбъл "Родопа" и хора на запасните офицери "Маестро Атанасов" изнесоха тържествен концерт по повод Деня на Тракия. Празникът се чества от 20-те години на миналия век като ден за почит към загиналите за единението на България. Това е деня на българския военен триумф в Балканската война, наричан Одринска епопея. 26.03.2006