"Каменица" празнува 125-годишния си юбилей в Пловдив
Днес "Каменица" празнува 125-годишния си юбилей в Пловдив в реновирания парк пред пивоварната. Зрителите се насладиха на шоу програмата с участието на група "Те" и побeдителя от "Star Academy" Марин. Генералният директор на "Каменица АД" Йохан Де Смет Ван Дам сподели задоволството си от провеждането на празника и изрази признателността си към жителите на Пловдив - най-старите приятели на "Каменица". Кметът на града д-р Иван Чомаков уважи празнеството и увери гражданите, че заедно с "Каменица" ще продължат да облагородяват Пловдив.