Фенове на „Левски” вдигнаха щур купон в БИАД след победата на сините над „Удинезе” снощи. В парзненството на запалянковците се включи и манекенката Снежина Вълкова, известна с близките си футболни връзки. Градусът на веселието вдигнаха гласовитите Софи Маринова и Мария. 17.03.2006 |