Малцина родни музиканти дойдоха на партито на ММ в „Червило” след раздаването на наградите на телевизията в НДК снощи. Два часа след края на церемонията в клуба не се мярна никой от наградените изпълнители, но голяма част от награждаващите бяха там. Устата замени нацистката униформа с перфектен костюм в лилаво, а Катето Евро отново стана душата на компанията. Плайбой момичето и певица Анн Джи демонстрира физиката си приседнала върху бара зад DJ Дончо. Сред гостите още бяха Део, манекенката Магдалина Вълчанова, Тончо Токмакчиев, Дим Дуков, Орлин от „Каффе”. 06.03.2006 |