Днес в Гранд хотел София възпитаници от Дома за деца лишени от родителска грижа „Асен Златаров”–София, по стар български обичай закичиха с мартеница израелската певица Ищар, която е в София за концерта на радио „City” в неделя. Освен на певицата децата ще подарят мартеници и на всички гости на хотела. Гранд хотел София откупува всички мартеници, направени от децата като по този начин подпомага дома. 25.02.2006 |