 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Едва 2000 дойдоха да чуят Wu – Tang Killa Beez в зала "Христо Ботев"
|
Рапърите от Wu – Tang Killa Beez не успяха да напълнят зала „Христо Ботев” снощи. Едва 2000 човека дойдоха на концерта, част от европейското им турне "Ten Year Anniversary Tour 2006" в чест на десет годишнината от раждането на Wu-Tang Killa Beez през 1996. Музикантите от Wu-Tang Killa Beez, които са в България по покана на DS Music са представители на второто поколение на семейството и членове на различни формации, които са част от Wu-Tang Killa Beez. Участие взеха Cilvaringz, Beretta 9 и Shogun Assasson - членове на Killarmy, Shabazz The Disciple – на Gravediggaz, Christ Bearer е част от дуото Northstar, DJ Sueside и Barracuda. На сцената излезе още и Salah Edin, спряган за номер 1 арабски хип-хоп артист в света. 15.02.2006 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|