Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Разкртиха каналджийки транзитен пункт за мигранти
Криманилисти от Бургас и служители от сектор "Престъпления, свързани с незаконното пребиваване или преминаване на чужденци в страната" към Главна дирекция "Национална полиция" са разкрили транзитен пункт за нелегални мигранти в масивна постройка край Бургас. Сгрдата е разположена в стопанския двор на бившето ТКЗС в бургаския квартал "Долно Езерово" и в нея са задържани 21 мъже, нелегално преминали границата на България. Те са се самоопределили като граждани на Шри Ланка, Афганистан и Сирия.
Постройката е собственост на 48 годишен бургазлия, който я е отдал под наем на 26 годишния С.Ф. от Бургас. Младият мъж е бил на мястото при полицейската проверка и е задържан.
Полицията е установила, че масивната постройка е подготвена за временно настаняване на нелегални мигранти и вероятно е част от канал от границата с Турция до София. Сградата има инсталирана система за видеонаблюдение, затъмнени прозорци и дюшеци в помещенията.
08.04.2016
Share
Бургас - Нелегални мигранти
08.04.2016
тегло: 281 KB
размери: 1200X1600 px
автор: Пресцентър МВР
Бургас - Нелегални мигранти
08.04.2016
тегло: 253 KB
размери: 1084X1600 px
автор: Пресцентър МВР
Сгрдата, която е превърната в транзитен пункт от каналджиите

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2025 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz