Интернет фотографска агенция BG | EN
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Росен Барчовски стана треньор на месеца, изпревари Ина Ананиева
След повече от 12 години Росен Барчовски отново стана треньор на месеца в традиционната анкета на пресклуб „България“.  Баскетболният спец грабна приза с 13 гласа - срещу 12 гласа , дадени от спортните редакции за треньорката на ансамбъла но художествена гимнастика Ина Ананиева. Барчовски изведе своя клубен отбор „Рилски спортист“ Самоков до първото място за Купата на България по баскетбол. В напрегнат и красив мач на финала в Ботевград самоковци надиграха шампиона Лукойл Академик с 90:80 и триумфираха с първи трофей в своята история. През септември 2004 година Барчовски, който тогава стоеше на кормилото на мъжкия национален баскетболен отбор, стана треньор на месеца , след като класира България на финали на европейско първенство в Сърбия и Черна гора.