Жители на община Несебър се събраха на организиран протест срещу концесия на земи, прадназначени за добив на пясък. Недоволството е предизвикано от факта, че земите са частна собственост и са предоставени за дейността на кариера без да е взето разрешение от собствениците на парцелите. 02.02.2006 |