Интернет фотографска агенция BG | EN
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Локо Пд загуби от Берое и остана последен в "А" група
Локомотив Пд допусна домакинска загуба с 1:2 от Берое в среща от 2-рия кръг на "А" група.

Двубоят в пловдивският парк "Лаута" започна равностойно, но старозагорци успяха да се възползват от първата си добра атака и да поведат в 17-ата минута. Спас Делев и Атанас Зехиров комбинираха отдясно, бранителят подаде в наказателното поле, където Джоман нанесе плътен удар и не остави шанс на Теодор Скорчев.

Отговорът на "черно-белите" не закъсня и в 32-ата Мартин Камбуров изравни. Капитанът на "смърфовете" се разписа от бялата точка, след игра с ръка на Венцислав Василев в наказателното поле.

Оливие Боне пропусне да направи пълен обрат четвърт час преди края. Полузащитникът не успя да са разпише на празна врата при добавка на удар, спасен от стража на Берое.

В ответната атака пловдивчани бяха наказани. Жуниор Мапуку бе изведен сам срещу Скорчев и таранът хладнокръвно го преодоля за крайното 1:2.