Почетният президент на Литекс Гриша Ганчев представи лично Краси Балъков за старши треньор на Литекс. Договорът на специалиста е за 2 години.
Балъков постави две основни цели - "оранжевите" трябва да продължат практиката да развиват талантливи футболисти и да завършват в тройката на първенството, за да участват в евротурнирите. Той ще работи в екип с Йончо Арсов и Добри Митов, останал от щабовете на предишните двама треньори. Здравко Букарица остава тpеньор на вратарите, а германски специалист по физическата подготовка също влиза в щаба.
Новият футболист на Литекс Милчо Ангелов също бе официално представен днес. Договорът на 19-годишния нападател е за три години. Ангелов е и единственото попълнение на "оранжевите" до този момент. 10.06.2014 |