Криско спечели наградата в конкурса "Зелената песен на България" с песента "Няма к'во да стане". Министърът на околната среда и водите Искра Михайлова връчи лично наградата на победителя на финала на събитието в НДК.
В категорията „Най-добър текст на песен" награда грабна групата „Der Hunds". За „Най-добър видеоклип" определиха "Можеш да бъдеш всичко" на „Революция Z".
Музикалното състезание, което се организира съвместно с Министерство на околната среда и водите (МОСВ), предизвика голям интерес от страна на меломаните.
Участниците изпълниха заедно новото парче „Зелената песен", което е създадено специално за финала на конкурса. В конкурса участваха още Рут Колева, Били Хлапето, Михаела Филева, Графа и Дивна. 08.12.2013 |