Около 5000 души се включиха в 46-ия ден на протести срещу управлението на БСП, ДПС, което е невъзможно без подкрепата на “Атака”. Когато тръгнаха от Министерски съвет те бяха около 2000, но докато стигнат до Народното събрание към тях се присъединиха поне още толкова демоснттарнти. След това, за около час те затвориха кръстовището на “Орлов мост”. Шествието мина в добро настроение и без инциденти, а главната му цел бе да покаже, че хората няма да се откажат да защитават каузата си и в най-голямата жега. Интересно ще е да се види каква ще е мотивацията и мобилизацията на протестиращите в началото на отпускарския август и особено в петък. За тогава се планира дневен митинг, който да отбележи подобаващо 50-ия ден от началото на ДАНСWithme. 29.07.2013
София - #ДАНСwithme 46 - Антиправителствен протест 29.07.2013 тегло: 1032 KB
размери: 1888X3000 px
автор: Александър Михайлов Протестиращите правят коридор, за да премине кола на Бърза помощ през кръстовището при "Орлов мост"
София - #ДАНСwithme 46 - Антиправителствен протест 29.07.2013 тегло: 996 KB
размери: 1993X3000 px
автор: Александър Михайлов Протестиращите правят коридор, за да премине кола на Бърза помощ през кръстовището при "Орлов мост"