 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Берое и Миньор (Перник) играха за честта на двата тима
|
Отборите на Берое и Миньор (Перник) завършиха при 1:0 в последния си мач за сезона. В деветата минута отбеляза Зафиров. Срещата бе протоколна и е единствено за честта на двата тима.  "Зелените" триумфираха с Купата на България и изпращат много успешен сезон. Перничани вече изпаданаха в "Б" група.
25.05.2013 |
|
Share |
|
|
 |
|
|