 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
"Берое" победи "Литекс" насред Ловеч
|
„Литекс“ прие на своя стадион „Берое“ в мач от 27 кръг на “А” група. Двата отбора нямат шансове за титла или Европа, доиграват сезона и са освободени психически, което беше предпоставка за добър и резултатен двубой.
В първото полувреме старозагорци поведоха в резултата след гол от дузпа на Амир Саюд. В началото на втората част съдията отсъди дузпа и за „Литекс“ за събаряне на Ванжер. Исмаил Иса е точен и бележи от бялата точка. В последната минута от мача Антон Недялков си отбеляза автогол, след остро центриране по земя на Дончо Атанасов и така "Литекс" загуби от "Берое" с 1:2. 11.05.2013 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|