 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Етър напуска "А" група след загуба от Локомотов (Пловдив)
|
Ръководството на Етър взе шокиращо решение след тежката загуба с 0:3 от Локомотив (Пловдив) днес. Шефовете са смятат да извадят "виолетовите" от "А" група. Това разкри административния директор Радин Хаджиев веднага след края на двубоя. Не е ясно точно каква е причината да се стигне до това драстично решение. Великотърновци обявиха, че в понеделник ще организират специална пресконференция, на която ще разкрият мотивите си. 21.04.2013 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|