 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Елица и Стунджи отиват на "Евровизия" с "Кисмет"
|
Елица и Стунджи отново ще представят България на “Евровизия”. Песента им “Кисмет” спечели най-много гласове от зрителите на БНТ.  Музиката е дело на Елица Тодорова и вокална група "Бистришките баби", а аранжиментът е на Стоян Янкулов и аржентинския диджей Джонатан Тесей Кинтар. Песента на Елица и Стунджи отново е с характерно, народно звучене. Тя надви "Дзупай, либе босо" на световния шампион по бийтбокс Скилър и реге музиканта Джами. Елица и Стунджи бяха избрани от БНТ да предложат за първоначална селекция до пет песни, които отговарят на правилата на конкурса. Комисията на БНТ избра три от тях. Те бяха обявени и представени на живо в предаването "Неделя х 3" на 17 февруари 2013 година 04.03.2013 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|