 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Вицепрезидентът Маргарита Попова почете жертвите на комунистическия режим
|
Вицепрезидентът Маргарита Попова и първия демократичен държавен глава доктор Желю Желев взеха участие във възпоменателна церемония по случай Деня на признателност и почит към жертвите на комунистическия режим. Церемонията се състоя пред Мемориала на жертвите на комунистическия режим в България пред НДК. От името на държавния глава и министерския съвет, почетна гвардейска рота поднесе венци в памет на жертвите. Дисидента Николай Колев - Босия с лозунг припомни на дошлите гости за репресивния апарат на тоталитарния режим - Държавна сигурност. 01.02.2013 |
|
Share |
|
|
 |
|
|