 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Сигнал за бомба отново затвори столичен мол
|
Заплаха за бомба отново затвори мол "Сердика" в София. Сигналът е подаден около 15 часа. Посетителите и работниците в търговския център са евакуирани. В момента тече проверка за наличието на бомба.
Това е втори сигнал - в неделя също бе съобщено за поставено взривно устройство в мол "Сердика". Тогава бомба не беше намерена.
На 23 ноември сигнал за бомба бе подаден на тел. 112 за мола на бул. "Александър Стамболийски". 26.11.2012 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|