 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Излъскаха паметника на Съединението в Пловдив
|
Паметникът на Съединението вече е измит и е готов да посрещне официалната делегация, която ще пристигне утре в Пловдив за отбелязването на празника и Деня на града. Монументът и площадът са измити с 50 литра шампоан с мирис на горски цветя от 25 служители на общинско предприятие "Чистота". 05.09.2012 |
|
Share |
|
|
 |
|
|