Британецът Мик Дойл дойде за джаз фестивала в Банско със специално написана за града песен. След миналогодишното си посещение той композирал песента и събрал нов бенд за изпълнението на парчето. Тази вечер бендът ще представи за първи път песента заедно с 16 други, а първи я чуха кметът на града Георги Икономов и доктор Емил Илиев, шеф на фестивала още на свиканата днес следобед пресконференция. 04.08.2012 |