 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Хиляди фенове на Локо Пд потеглиха за финала в Бургас
|
Няколко хиляди фенове на Локомотив (Пловдив) потеглиха за Бургас, където е финала за Купата на България с Лудогорец (Разград). Двубоят е от 19 часа на стадион „Лазур" в Бургас.
Влакова композиция с 10 вагона потегли от Централна гара в Пловдив по обяд, а за морето заминаха и 10 автобуса с привърженици на „смърфовете". По-голямата част от локомотивци обаче ще пътуват с личните си автомобили. До днес бяха продадени 5500 билета само за феновете на „черно-белите". 16.05.2012 |
|
Share |
|
Пловдив - Централна гара
16.05.2012 тегло: 412 KB
размери: 1333X2000 px
автор: www.plovdiv24.com Фен закача знаме на Локомотив (Пловдив) на локомотива на композицията |
|
Пловдив - Централна гара
16.05.2012 тегло: 337 KB
размери: 1432X2000 px
автор: www.plovdiv24.com Фенове на Локомотив (Пловдив) подгряват за мача |
|
Пловдив - Централна гара
16.05.2012 тегло: 352 KB
размери: 1276X2000 px
автор: www.plovdiv24.com Фенове разпъват знаме на отбора |
|
Пловдив - Централна гара
16.05.2012 тегло: 331 KB
размери: 1257X2000 px
автор: www.plovdiv24.com Фен с шалче |
|
Пловдив - Централна гара
16.05.2012 тегло: 471 KB
размери: 1485X2000 px
автор: www.plovdiv24.com Полиция охранява футболните фенове на гарата |
|
|
|
 |
|
 |
|
|