 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Във Варна електрифицират дупките по пътя
|
Загрижен за безопасността на движението варненец подходи авангардно към дупка на пътя  пред къщата му по улицата към плажа. Освен че я заградил с лента, човекът е изкарал ток и е спуснал сигнално червена ел. крушка за да сигнализира опасното препятствие пред автомобилите. На метри от дупката на пътя пък тече незаконен отходен канал, чиито води се отправят към морето. Въпреки многото жалби от смрада на живеещите в съседство, до сега Общината само пише предписания, но никой не се заема да реши проблема. 18.04.2012 |
|
Share |
|
Варна - Осветена дупка на пътя
18.04.2012 тегло: 231 KB
размери: 1363X2000 px
автор: Любомир Бенковски - Бенджи Дупката е сигнализирана с червена ел. крушка |
|
Варна - Осветена дупка на пътя
18.04.2012 тегло: 248 KB
размери: 2000X1545 px
автор: Любомир Бенковски - Бенджи Дупката е сигнализирана с червена ел. крушка |
|
Варна - Осветена дупка на пътя
18.04.2012 тегло: 259 KB
размери: 2000X1604 px
автор: Любомир Бенковски - Бенджи Дупката е сигнализирана с червена ел. крушка |
|
Варна - Незаконен отходен канал
18.04.2012 тегло: 806 KB
размери: 1381X2000 px
автор: Любомир Бенковски - Бенджи Гражданин е поставил дори транспарант за да укаже на общинарите, че канала сее смрад и зарази |
|
Варна - Незаконен отходен канал
18.04.2012 тегло: 1173 KB
размери: 1500X2000 px
автор: Любомир Бенковски - Бенджи Гражданин е поставил дори транспарант за да укаже на общинарите, че канала сее смрад и зарази |
|
Варна - Незаконен отходен канал
18.04.2012 тегло: 1282 KB
размери: 2000X1500 px
автор: Любомир Бенковски - Бенджи Гражданин е поставил дори транспарант за да укаже на общинарите, че канала сее смрад и зарази |
|
|
|
 |
|
 |
|
|