Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Премиерът Борисов: "Автомагистрала "Струма" е най-екологичната в страната ни"
Премиерът Бойко Борисов и министрите Лиляна Павлова, Ивайло Московски и изпълнителният директор на Агенция "Пътна инфраструктура" Лазар Лазаров, направиха днес символична първа копка на ЛОТ 4 от автомагистрала "Струма",  по трасето Сандански - Кулата.

Събитието благослови Неврокопският митрополит Натанаил. На церемонията присъства и посланикът на Гърция у нас Трасивулос Стаматопулос.

"АМ "Струма" е най-екологичната в страната ни. Тя ще доведе до изключителен възход на региона. Спазени са всички европейски изисквания на еколозите - с убежище за прилепи и с тунели за костенурки", заяви министър-председателят Бойко Борисов. "Искам с археолозите и еколозите да сме в дружба. За да спазим срока за изпълнение на строителството, който е 23 месеца, апелирам работниците да започнат още днес", призова Борисов.
05.04.2012
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz