 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Автомобил "Рено Клио" горя тази нощ в Хасково
|
Лек автомобил "Рено Клио" горя тази нощ във вилна зона "Кенана" в Хасково. Колата е собственост на 37-годишен хасковлия. Лумването на огъня е било съпроводено с експлозия. Собственикът и съседи помислили, че това е газовата бутилка на колата, но всъщност се оказала 10-литрова туба с бензин. С нея возилото било полято. Остатъци от тубата бяха прибрани тази сутрин от хасковските криминалисти. 05.01.2012 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|