Катастрофа между автобус на градския транспорт по линия 6 и "Форд Фиеста" стана тази сутрин на кръстовището на улици "Лотос" и "Вратцата" в Пловдив, съобщи Plovdiv24.bg. Инцидентът е станал в 7.50 часа. По първоначални данни, вината за сблъсъка е на шофьора на „Фиестата“, който е отнел предимството на автобуса. На място е пристигнал екипи на пожарната, полицията и "Гражданска защита". Водачът на лекия автомобил е откаран в болница в безсъзнание. Към момента няма информация за състоянието му. Шофьорът на автобуса и пътниците са се отървали само с уплаха. 08.04.2010 |