Премиерът Бойко Борисов поздрави лично „Господари на ефира” за седмия им рожден ден
Любимото предаване на родния тв зрител „Господари на ефира” премина вече възрастта, през която се твърди че, е най-важна за възпитанието на човек – първите седем години. С голямо парти в столичния клуб “My Mojito” екипът на шоуто, приятели и гости отпразнуваха вчера седем години присъствие в ефир на „Господарите”. Премиерът Бойко Борисов отдели време, за да уважи празничното събитие на популярното предаване. Продуцентът Магърдич Халваджиян разкри по-късно, че Бойко Борисов им е оказвал професионална помощ в качеството си на главен секретар на МВР. От Адреналинките липсваха само живеещата в САЩ Ени и нашумялата с домашния си порноклип Яна. 01.04.2010