Водач на автомобил пострада при катастрофа на Южната дъга на столичното "Околовръстно шосе". Вчера около 17:45 часа миниван "Рено" отнема предимство на товарен камион, като се включва направилно от аварийната лента. Вследствие на нарушението и в стремежа си да избегне удар шофьора на камиона притиска лек автомобил "Лада", който се блъска в крайпътната мантинела. Водачът на руското возило е откаран в болнично заведение с оплаквания за болки в областта на гърдите. 27.02.2010 |