 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Пътни полицаи засилват мерките за спазване на забраната за движение на каруци в столицата
|
Пътни полицаи днес глобиха роми придвижващи се с каруца в района на натовареното кръстовище на НДК. Органите на реда, представители на общинската администрация и на Центъра за градска мобилност от скоро дебнат за каруци-нарушители на забраната за движение на превозни средства с животинска тяга в центъра на София.
В началото на месеца кметът на София Йорданка Фандъкова нареди да се предприемат засилени мерки за недопускане нарушаването на забраната от Наредбата за организация на движението на територията на Столичната община за влизане на пътно-превозни средства с животинска тяга в зона „Първа”- Център, включително и по граничните й улици и булеварди. Полицаи и общинари явно вече налагат и съответните глоби и принудителни административни мерки срещу онези, които не спазват правилата. 25.02.2010 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|