Събития
Търговци изсипаха риба пред варненската Областна управа
|
Търговци от рибната борса във Варна се събраха на протест срещу поредното затваряне на тържището  през последните няколко дни. Продавачите на риба донесоха от стоката си и я изхвърлиха на тротоара пред вратата на Областната администрация. 05.02.2010 |
|
Share |
|