В Хасково днес започна раздаването на коледните надбавки от 25 лева към пенсиите. По гишетата на пощенските клонове се извиха дълги опашки от възрастни граждани.
Един милион и сто хиляди възрастни хора, чиито пенсии са до 200 лв., ще получат коледна добавка от 25 лева за Коледа. 07.01.2010 |