Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

20 000 души посрещнаха новата 2010 година на площад Батенберг в София
Близо 20 000 души се събраха на площад „Александър І” на новогодишния концерт с участието на Горан Брегович.  Седем – осем души са закарани в изтрезвителното, съобщи агенция ФОКУС. Един от прекалилите с алкохола се е наложило да бъде прегледан на място от лекар, който е констатирал, че човекът си е здрав, но е пиян. Министър-председателят Бойко Борисов, и кметът на София Йорданка Фандъкова посрещнаха Горан Брегович, който повдигна новогодишния дух на столичани.
01.01.2010
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz