Близо 20 000 души се събраха на площад „Александър І” на новогодишния концерт с участието на Горан Брегович. Седем – осем души са закарани в изтрезвителното, съобщи агенция ФОКУС. Един от прекалилите с алкохола се е наложило да бъде прегледан на място от лекар, който е констатирал, че човекът си е здрав, но е пиян. Министър-председателят Бойко Борисов, и кметът на София Йорданка Фандъкова посрещнаха Горан Брегович, който повдигна новогодишния дух на столичани. 01.01.2010 |