Празнична света литургия отслужи Сливенският митрополит Йоаникий в катедралния храм „Св. Димитър” в Сливен рано тази сутрин. Той поздрави всички свещенослужители, църковнослужители, служители при Св. Сливенска Митрополия и православните християни от Сливенска епархия с пресветлия празник на Христовото Рождество и честит Новата 2010 година с пожелание за телесно и духовно здраве, много успехи и благи дни. 25.12.2009 |