Отборите на Ботев (Пловдив) и Пирин (Благоевград) завършиха наравно 2:2 в среща от последния кръг на есенния дял в шампионата. Мачът се игра на неутрален терен на стадион „Осогово” в Кюстендил заради наказание на пловдивчани. За символичните гости се разписаха Кондев(22’) и Младенов (56’), а за жълто-черните отбеляза Морини (26’, 80”). 05.12.2009 |