Португалците Муунспел се срещнаха с най-верните си бълграски фенове часове преди дългоочакваният им концерт у нас. Всеки фен можеше да си вземе автограф, да се снима с групата или просто да си размени няколко лафа на живо с любимците си. Мястото на срещата бе новия магазин на О.Ч.З. на ъгъла на Оборище и Сан Стефано, който се очаква да заработи с пълна сила до седмица. Концертът на Муунспел ще бъде в клуб Блу Бокс тази вечер, и ще се състои благодарение на агенция Most of Evil. 03.12.2009 |