Принудителната ваканция в хасковските училилища, наложена от обявената грипна епидемия в областта, приключи днес. Първокласниците от ОУ „Иван Рилски” напълниха двора на школото, за да се порадват на слънчевото и топло време. Термометрите в Хасково отчитат днес необичайните за тази част от сезона 18 градуса. 19.11.2009 |