Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Валентин Михов почерпи и връчи премия на „сини” ветерани за шампионска титла
Вождът на профилигата Валентин Михов и запалените привърженици на синята фланелка Драгомир Тодоров – Доктора, основател на първа частна поликлиника и сайбия на уютния ресторант на БНР и пътностроителния бос Борис Игнатов бяха любезни домакини на палавия шампионски футболен банкет по повод шампионската титла за ветерани 2009 завоювана от футболистите на «Левски». Информация на ухо: Александър Костов, Павел Панов, Стефан Павлов-Фифи Перото, Даниел Боримиров, Георги Гинчев, Сашо Начев, Красимир Чавдаров, Георги Шейтанов и още над 30 ветерани вдигнаха наздравица за успеха близо до масите, огъващи се от засукани мезелъци, златокожо прасенце, маркови ракии, рубинени червени вина от скъпарската селеция Братя Минкови на изба Карнобат и дареното от футболния началник 21- годишно елексирно уиски Royal Salute. Валентин Михов зарадва играчите от състава-шампион и с премия от 2000 EUR.

Автор: Агенция «Тенев»
19.11.2009
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz