Лек автомобил „Мерцедес” потроши днес крайпътна преграда и се вряза в трамвайна спирка на столичния булевард "Цар Борис III". Инцидентът е станал в близост до кръстовището с булевард "Гоце Делчев". Сред чакащите граждани на спирката няма пострадали. Пътуващите в автомобила също не са потърсили лекарска помощ, а водачът на возилото не е бил на мястото на катастрофата, видя фоторепортер на БУЛФОТО. Вероятна причина за инцидента е несъобразена с мократа пътна настилка скорост. 10.11.2009 |