Едуард Олби се срещна с родната публика в Дома на киното
Едуард Олби се срещна с почитатели след прожекцията на екранизацията на неговата пиеса „Кой се страхува от Вирджиния Улф?”. Десетки зрители го аплодираха станали на крака снощи в Дома на киното. 06.10.2009
София - Среща с драматурга Едуард Олби 06.10.2009 тегло: 417 KB
размери: 2000X1452 px
автор: Миро Златев Режисьорът Явор Гърдев доведе Едуард Олби за срещата с публиката в Дома на киното
София - Среща с драматурга Едуард Олби 06.10.2009 тегло: 324 KB
размери: 1328X2000 px
автор: Миро Златев Режисьорът Явор Гърдев доведе Едуард Олби за срещата с публиката в Дома на киното
София - Среща с драматурга Едуард Олби 06.10.2009 тегло: 462 KB
размери: 2000X1635 px
автор: Миро Златев Явор Гърдев доведе Едуард Олби за срещата с публиката в Дома на киното
София - Среща с драматурга Едуард Олби 06.10.2009 тегло: 220 KB
размери: 1362X2000 px
автор: Миро Златев Едуард Олби на срещата с публиката в Дома на киното