След „Станция НОВА” Иван и Андрей ще правят и вечерно ток шоу
Продуцентите Иван Христов и Андрей Арнаудов представиха пред журналисти концепцията и водещите на новото предаване „Станция НОВА”, което тръгва от тази събота в ефир. Модерно студио ще приюти водещата на „Челюсти” Диана Найденова, разследващата журналистка Надя Чолакова и филмовият критик Люба Кулезич, които ще подгряват зрителите с теми от политиката, криминалната хроника и лайфстайла, още от 10 часа сутринта. След тях „Отчаяните съпруги” Даниела Янков и вече Арнаудов и Вихра, но не Христова, ще забавляват дамската аудитория. С различни рубрики ще видим Нана, Дони и Александър Дойнов, Боби Турбото, Среброто и Гъмов.
За финала на магазинното предаване се завръща „Сблъсък”-ът с Иван и Андрей, който след нова година трябва да прерасне във вечерно ток шоу на двамата водещи. 30.09.2009