 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Берое се подигра с Локо насред Пловдив
|
Берое (Стара Загора) нанесе трета загуба на Локомотив (Пловдив) от началото на сезона, в ранната среща от 4-тия кръг на родната „А” група. По този начин, след дълго отсъствие от елита, Старозагорци се изкачиха на трето място във временното класиране. В края на първото полувреме гостите от Берое поведоха в резултата с гол на Искрен Писаров. Бившият играч на Локомотив се разписа след центриране на Слави Жеков от пряк свободен удар. През второто полувреме доминацията на зелените стана пълна след 2 гола на новото попълнение Георги Андонов. Домакините се домогнаха до почетен гол в самия край на двубоя чрез Комленович. 29.08.2009 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|