Събития
Билетите за шоуто на Мадона не са изчерпани
|
Броени дни преди най-грандиозния спектакъл на годината у нас - концерта на Мадона, истерията започва да обхваща фенове, организатори и разпространители на билети.
Бургазлии и летуващите от страната, които все още нямат осигурен вход за шоуто на поп иконата могат да си закупят от магазин Metal Shop. Младеж влезе специално по повода в ролята на жива реклама, за да промотира предлаганата услуга.
Организаторите от СМЕ разкриват, че сцената за концерта ще започне да се строи около седмица по-рано. Зад кулисите специално за поп иконата ще има монтирана баня. Те обаче не споменават какъв хонорар ще вземе Мадона за участието си у нас, но според запознати със сигурност ще е над милион.
В събота, 29 август, над 50 000 български фенове се очаква да видят на живо мегаспектакъла на най-великата жена в световната музика.
23.08.2009 |
|
Share |
|
Бургас - Билети за концерта на Мадона
23.08.2009 тегло: 742 KB
размери: 1328X2000 px
автор: Румен Раканов Младеж е влязъл в ролята на жива реклама, за да осведоми за наличието на билети |
|
|
|