Лек автомобил шофиран от жена навлезе, незнайно защо, в насрещното движение по столичният булевард „Васил Левски” и се блъсна челно в идващо маршрутно такси от линия № 35 днес към 18.00 часа. Леката катастрофа задръсти допълнително движението по булеварда, натоварен заради спирането на движението пред стадион „Васил Левски”. При удара няма сериозно пострадали, освен леки натъртвания на пътници в маршрутката. 20.08.2009 |