Малко преди 10 часа във Варна трима преоблечени с полицейски униформи и автомати нападнали и обрали собственикът на фирма "НВМ Експрес".  Бандитите причакали бизнесмена, когато паркирал колата си "Пежо" пред офис на булевард "Генерал Колев" във Варна. Тримата мними полицаи го заплашили с автомати и му отнели около 100 хиляди лева. Бандитите напуснали мястото на засадата със синя "Лада". Малко по-късно в полицията е получен сигнал за горящ автомобил на булевард "Сливница" 120. Разследващите са установили, че това е "Лада"-та с която престъпниците са избягали. 03.08.2009 |