Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Въоръжени грабят в центъра на Варна
Малко преди 10 часа във Варна трима преоблечени с полицейски униформи и автомати нападнали и обрали собственикът на фирма "НВМ Експрес".  Бандитите причакали бизнесмена, когато паркирал колата си "Пежо" пред офис на булевард "Генерал Колев" във Варна. Тримата мними полицаи го заплашили с автомати и му отнели около 100 хиляди лева. Бандитите напуснали мястото на засадата със синя "Лада". Малко по-късно в полицията е получен сигнал за горящ автомобил на булевард "Сливница" 120. Разследващите са установили, че това е "Лада"-та с която престъпниците са избягали.
03.08.2009
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz