Ловчанлии станаха новия стар носител на Купата на България по футбол след като победиха отбора на "Пирин" с 3:0. Мачът се игра на стадион "Георги Аспарухов" в София пред 7 хилядна публика. Благоевградчани са тазгодишната приятна изненада на турнира, но за четвърти път се разминаха с трофея. Головете вкараха Нифлор в 20-та минута, Дока в 72-та и Бибишков в 86-тата минута. 27.05.2009 |