Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Група “Keep The Faith” спечели конкурса „Голямо Междучасие”
С тричасов лайф пред НДК завърши конкурса за най- добра училищна песен „Голямо Междучасие”, организиран от Столична община и D2 GROUP. Победител стана група “Keep The Faith”, с песента «Нов живот». Те получиха Голямата награда - запис на песен в професионално студио, заснемане на видеоклип, директно участие в националния конкурс „Ти Си Върхът Ама Само Баба Ти Го Знае” 2009 година. Петимата музиканти са ученици в НМУ “Любомир Пипков“, а басистът на групата е син на Георги Милчев – Годжи. Освен него, останали членове на бандата също са израснали в семейства на музиканти. Лайфът стартира с изпълненията на петте ученическите групи събрали най - много гласове - “Keep The Faith”, “Мотив”, “Distinct”, “Destroyer” и “The Reckoning”. На сцената излязоха и победителите в миналогодишния национален конкурс за най- добра училищна група на България, SoulStage. Конкурсът “Голямо Междучасие” имаше за цел да развие музикалната култура на младежите, да стимулира тяхната креативност, да ги срещне с връстниците им, за да обменят опит и емоции в музиката, както и да даде възможност на участниците да бъдат на Голяма сцена.




21.05.2009
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz